Naše služby - Malik

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Naše služby

 

Díky dlouholetým zkušenostem managementu a zaměstnanců v oblasti dopravy a logistiky nabízíme našim zákazníkům dopravní služby do širokého spektra destinací.
Na rozdíl od mnoha jiných, i větších firem, jsme schopni se rychle adaptovat a pružně reagovat na veškeré legislativní a ekonomické změny v zemích Evropského společenství. Příkladem může být naše flexibilita v oblasti přeprav do Velké Británie. V době, kdy mnoho dopravců zakázky do Velké Británie vzhledem k imigrační vlně nepřijímalo, naše firma vždy dostála svým závazkům a pro naše klienty jsme přepravy v této relaci bez přerušení provozovali a pokračujeme v tom i nadále.

Co se týče sortimentu přepravovaného zboží, nejsme víceméně ničím limitováni, a tudíž jsme schopni přepravit vše co lze umístit na plachtové návěsy. Pro přepravy vyžadující povolení pro přepravy odpadů vlastníme toto povolení pro území SRN.

Ve spolupráci s firmou Expedience s.r.o. máme možnost nabídnout výkup, prodej a pronájem veškerých průmyslových obalů včetně jejich dopravy k zákazníkovi.

  

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky